Kontakt

Olen lõpetanud kolmeaastase perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II astme õppe, läbinud Gordoni perekooli ning mitmeid teisi täiendkoolitusi (vaata täpsemalt lehelt “Minust”). Mul on magistrikraad kliinilises psühholoogias. Töötan eesti ja inglise keeles.

Koolitused ja koostööpakkumised

Koolituste, artiklite ja videoloengute tellimiseks või mis tahes muu koostöösooviga saab mulle kirjutada aadressil britt.velling[at]gmail.com.

Asukoht ja parkimine

Minu vastuvõtt toimub Tallinna kesklinnas, Halos laste heaolu- ja soolakeskuses aadressil Liivalaia 40. Keskuse peauks jääb Liivalaia tänava poole. Maja kõrval asub bussipeatus nimega Hotell Olümpia, kus peatub buss nr 39. 
Läheduses asub hulgaliselt tasulisi parkimisvõimalusi. Lähimad Snabb parklad asuvad aadressil Lastekodu 6B (Sb20) ning Mardi 10 (Sb10). Lähimad EuroPargi parklad asuvad aadressil Lennuki 24 (EP66), Liivalaia 33 (Olümpia, EP16), Liivalaia 33a (Olümpia taga, EP48) ning Lastekodu 6E (EP121). Vaata kõiki Snabb parklaid või vaata kõiki EuroPargi parklaid.

Lähimad tasuta parkimiskohad on otse maja ees (vt fotot), ent kuna hoone on suur, ei pruugi seal vaba kohta alati olla ja seega tasub varuda aega alternatiivse parkimiskoha otsimiseks. Selleks, et maja ees olevasse parklasse pääseda, tuleb alustada maja tagant, Võlvi tänavalt, ning sõita läbi tupikumärgisega, ent ketiga piiramata kangialusest (vt viimast fotot). Seejärel tuleb pöörata paremale, mis toobki teid Halose maja ette.

Ettevõtte andmed

OÜ Pereteraapia
Reg nr. 14787660
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Ehte tn 5-68, 10318, Eesti